Author: 4***7
Date:
Review: Jag är nöjd med varorna
Färg: 403 Breezeway
Price: 34kr
| Color | 026 Like A Feather |
| Texture | Cream |
| Type | Blush Stick |
| Finish | Dewy |
| Höjd | 3.6 cm |
| Längd | 8.5 cm |
| Vikt | 7 g |
| Bredd | 3.6 cm |
| SKU | sb260227172189497706019 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: Premium, innovativt, prisvärt & 100 % GRUSHETSFRITT. SHEGLAM tillhandahåller kosmetika av hög kvalitet till rimliga priser genom att endast samarbeta med de bästa och världsklassiga tillverkarna. Vi tror att GLAM inte bara är för ett fåtal utvalda. Skönhet är inte en gåva, det är en RÄTTIGHET!
Quality: 5220159 people said the quality is very good!
Author: 4***7
Date:
Review: Jag är nöjd med varorna
Färg: 403 Breezeway
Author: 4***7
Date:
Review: Jag är nöjd med varorna
Färg: 026 Like A Feather
Author: 4***7
Date:
Review: Jag är nöjd med varorna
Färg: 402 Drift Off
Author: s***a
Date:
Review: حلووووووووووو
Färg: 025 High Winds
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.